Ekibimiz

Ayşegül Kanal
gönüllü koordinatörü, saha sorumlusu

Ayşegül Kanal

2016 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Lisans eğitimim boyunca Sulukule Gönüllüleri Derneği başta olmak üzere çeşitli sivil toplum örgütlerinde gönüllü olarak yer aldım.

Ayrıntılar


Aysun Koca
kaynak geliştirme, izleme değerlendirme

Aysun Koca

1982 yılında İstanbul’da doğdu. 2005 yılında YTÜ Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nden mezun oldu. 2011 yılında YTÜ Şehir Planlama Bölümü’nde başladığı doktora öğrenimine devam ediyor.

Ayrıntılar


Aytül Özcan
proje koordinatörü, idari işler

Aytül Özcan

1993 doğumlu olan Aytül, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni 2015 yılında bitirdikten sonra yine İstanbul Üniversitesi’nde Kamu Hukuku alanında Yüksek Lisans programına başladı.

Ayrıntılar


Cem Avcı
iletişim, saha koordinatörü

Cem Avcı

Eski bir sistem yöneticisi ve editörüm.
2008'de, Sulukule'de yıkım alanında çalışmaya başladım.
Roman Arabulucu (Roma Mediator), Sosyal Çalışmacıyım.

Ayrıntılar


Çare Olgun Çalışkan

Çare Olgun Çalışkan

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nde Araştırma Görevlisi olarak meslek hayatını sürdüren Çare Olgun, 2011 yılından bu yana yer yer azalan yer yer artan dozlarda Sulukule gündemli işlerde yer almakta, katkı sunmaya çalışmakta.

Ayrıntılar


Leyla Ponçik
mama sorumlusu

Leyla Ponçik

Miyav, ben Leyla Ponçik Bu sokağın kedisiyim, kıştan beri kapağı derneğe attım. Bura çok güzel, keyfim yerinde vallayi. Kayıtları felan yere atıyom, kitapları dişliyom, kimse bana kızmıyor :)

Mehmet Reha Yılmaz

Mehmet Reha Yılmaz

Reha ismimin kullanılmasını tercih ediyorum, sıklıkla o ismim kullanılır zira. Kısaca kendimi tanıtmam gerekirse, kısaca tanıtmayı pek tercih etmediğimi belirterek başlamak isterim.

Ayrıntılar


Merve Kara

Merve Kara

1990 yılının en sıcak günlerinden birinde İstanbul’da doğdu. Yeditepe Üniversitesi ve Göttingen Üniversitesi’nde antropoloji eğitimi aldı. Lise yıllarında başladığı gönüllülüğe 2011 yılında Sulukule Gönüllüleri Derneği’ne dahil olarak devam etti.

Ayrıntılar


Nazan Bekiroğlu

Nazan Bekiroğlu

1994'te 27 Nisan'da Rize'de mavi yer küreye merhaba demiş olan Nazan Bekiroğlu 2016 Haziran'da İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde lisans öğrenimini tamamlayıp şimdilerde Marmara Üniversitesi Sosyoloji bölümünde yüksek lisansa devam ediyor. Üniversite sonrası hayali akademide kendini geliştirek, deneyim ve bilgilerini paylaşmak, paylaşarak büyütmek, kadın hakları ve çocuk haklarını akademide de konuşarak geliştirmek.

Ayrıntılar


Sezin Işıklı

Sezin Işıklı

1995 yılının Temmuz ayında İstanbul’da doğdum ve tam bir yaz insanıyım.

FMV Işık Üniversitesi Siyaset Bilimi mezunuyum, Marmara Üniversitesi’nde Yerel Yönetimler ve Kent Politikaları bölümünde yüksek lisans yapıyorum.

Ayrıntılar


Şefika Kübra Kalender
proje sorumlusu, atölye kolaylaştırıcı

Şefika Kübra Kalender

1994 yılında Konya’da doğdum. Haziran 2017’de Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldum.

Lise yıllarında ÇYDD ile başladığım gönüllülük yolculuğuma üniversite yıllarında çeşitli STK’larda aktif çalışarak devam ettim. İz Hareketi’nde gönüllü olarak çalışmaktayım.

Ayrıntılar


Yağmur Pal

Yağmur Pal

1995 yılının Ocak ayında bir hafta aralıksız yağan yağmur dolayısıyla bu isimle dünyaya geldi. Halen İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde öğrenim görüyor. Toplum gönüllüleriyle birlikte toplumsal fayda üretmeye yönelik projelerde yer almaya çalışıyor.

Ayrıntılar


Yakup Yıldırım

Yakup Yıldırım

Tarsus’un bir köyünde doğdum. İlk gençlik dönemlerim de dahil olmak üzere çocukluğum köyde geçti. Sonraki dönemlerde, Latife Tekin’in Sevgili Arsız Ölüm’ünün bizim köyde geçtiğine, romandaki karakterlerle arkadaşlık ettiğime, aynı kuyulara taş attığımıza inanıp durdum hep.

Ayrıntılar


Yönetim Kurulu

Başkan: Nazan Bekiroğlu
Başkan Yardımcısı: Deniz Göktaş
Genel Sekreter: Cem Demirayak
Sayman: Yağmur Pal
Üye: Ezgi Tunca


Ayşegül Kanal: Gönüllü koordinatörü ve saha sorumlusu
Aysun Koca: Kaynak geliştirme ve izleme değerlendirme sorumlusu
Aytül Özcan: Proje koordinatörü ve idari işler sorumlusu
Cem Avcı: İletişim ve saha koordinatörü
Şefika Kübra Kalender: Proje sorumlusu ve atölye kolaylaştırıcısı
Muhasebe Danışmanı: Murat Azman