Ekibimiz

Ayşegül Kanal

Ayşegül Kanal

1994 yılında Yalova’da doğdu. Haziran 2016’da İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Şimdilerde çocuklar ve travma alanında kendini geliştirmeyi amaçlayan bir psikoloji mezunu.

Ayrıntılar


Aysun Koca

Aysun Koca

1982 yılında İstanbul’da doğdu. 2005 yılında YTÜ Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nden mezun oldu. 2011 yılında YTÜ Şehir Planlama Bölümü’nde başladığı doktora öğrenimine devam ediyor.

Ayrıntılar


Aytül Özcan

Aytül Özcan

1993 doğumlu olan Aytül, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni 2015 yılında bitirdikten sonra yine İstanbul Üniversitesi’nde Kamu Hukuku alanında Yüksek Lisans programına başladı.

Ayrıntılar


Cem Avcı

Cem Avcı

Eski bir sistem yöneticisi ve editörüm.
2008'de, Sulukule'de yıkım alanında çalışmaya başladım.
Roman Arabulucu (Roma Mediator), Sosyal Çalışmacıyım.

Ayrıntılar


Çare Olgun Çalışkan

Çare Olgun Çalışkan

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nde Araştırma Görevlisi olarak meslek hayatını sürdüren Çare Olgun, 2011 yılından bu yana yer yer azalan yer yer artan dozlarda Sulukule gündemli işlerde yer almakta, katkı sunmaya çalışmakta.

Ayrıntılar


Deniz Göktaş

Deniz Göktaş

93 senesinin karlı bir kış günü olan Kasım’ın 15’inde Konya’da gözlerini bir yolculuğa açan Deniz; 18 yaşına kadar ilk ve orta öğrenimini, dağların ve yeşilliklerin arasında küçük bir ilçede tamamladı. Maceralı bir yolculuk olan eğitim hayatına renk katmak için, kuzeninin de tavsiyesiyle, İstanbul’a üniversite okumaya geldi. Her ne kadar daha önce bilmediği bir bölüm olarak İşletme okusa da, okulunu severek tamamladı.

Ayrıntılar


Mehmet Reha Yılmaz

Mehmet Reha Yılmaz

1996'da Kütahya'da doğdu. “Reşit" sıfatını edinene kadar hayatını Muğla’da geçirdi. Halen pek de gençtir kendisi. 2014 yılından itibaren. İstanbul Tıp Fakültesi bünyesinde çok saygı duyduğu ailenin mensubu olmak çabasında, hayranlık duyduğu mesleğe layık olmak için debelenmekte.

Ayrıntılar


Merve Kara

Merve Kara

1990 yılının en sıcak günlerinden birinde İstanbul’da doğdu. Yeditepe Üniversitesi ve Göttingen Üniversitesi’nde antropoloji eğitimi aldı. Lise yıllarında başladığı gönüllülüğe 2011 yılında Sulukule Gönüllüleri Derneği’ne dahil olarak devam etti.

Ayrıntılar


Nazan Bekiroğlu

Nazan Bekiroğlu

1994'te 27 Nisan'da Rize'de mavi yer küreye merhaba demiş olan Nazan Bekiroğlu 2016 Haziran'da İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde lisans öğrenimini tamamlayıp şimdilerde Marmara Üniversitesi Sosyoloji bölümünde yüksek lisansa devam ediyor. Üniversite sonrası hayali akademide kendini geliştirek, deneyim ve bilgilerini paylaşmak, paylaşarak büyütmek, kadın hakları ve çocuk haklarını akademide de konuşarak geliştirmek.

Ayrıntılar


Sezin Işıklı

Sezin Işıklı

1995 yılının Temmuz ayında İstanbul’da doğan ve tam bir yaz insanı olan Sezin, FMV Işık Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi son sınıf öğrencisi, ayrıca insan ve toplum bilimleri ile yandal yapmakta. Risk altındaki çocuklarla çalışma, toplumsal cinsiyet ve kadın çalışmaları konularında araştırma ve gözlemler yaparak kendini geliştirmeyi hedefliyor.

Ayrıntılar


Şefika Kübra Kalender

Şefika Kübra Kalender

1994 yılında Konya’da doğdu. Haziran 2017’de Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu.

Lise yıllarında Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile başladığı gönüllülük yolculuğuna üniversite yıllarında Kadın Eserleri Kütüphanesi ve Bilgi Merkezi Vakfı, TAF Network, Oy ve Ötesi ile devam etti. Şu günlerde TESEV (Türkiye Ekonomik ve Sosyal Etüdler Vakfı)’de staj yapmakta ve İz Hareketi’nde gönüllü olarak çalışmaktadır.

Ayrıntılar


Yağmur Pal

Yağmur Pal

1995 yılının Ocak ayında bir hafta aralıksız yağan yağmur dolayısıyla bu isimle dünyaya geldi. Halen İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde öğrenim görüyor. Toplum gönüllüleriyle birlikte toplumsal fayda üretmeye yönelik projelerde yer almaya çalışıyor.

Ayrıntılar


Yakup Yıldırım

Yakup Yıldırım

Tarsus’ta, 1993 yılında doğdu. Lise eğitimini Tarsus Cengiz Topel Lisesi’nde tamamladı. 2012 yılında üniversite öğrencisiyken sivil toplum faaliyetlerine ilgi duymaya başladı, dernek ve vakıfların projelerine katıldı. Aynı yıl Sulukule Gönüllüleri Derneği’nin gönüllüsü oldu

Ayrıntılar


Yönetim Kurulu

Başkan, Nazan Bekiroğlu
Başkan Yardımcısı, Deniz Göktaş
Genel Sekreter, Cem Demirayak
Sayman, Yağmur Pal
Üye, Ayşegül Kanal


Danışman, Kaynak yaratma, Aysun Koca
Proje Koordinatörü, Aytül Özcan
Genel Koordinatör, Cem Avcı
Muhasebe Uzmanı, Murat Azman

Eposta bültenimize abone olun

Eposta adresinizi hiçbir koşulda bir başkasıyla paylaşmayacağız, asla reklam içerikli eposta göndermeyeceğiz.